Gorące, biznesowe wydarzenie tego roku już 14 września w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy.
Na jednej scenie wystąpią Prelegenci - specjaliści z 5 obszarów kluczowych w biznesie. 

"Działając dziś, zbuduj skuteczność jutra" - tym hasłem wybrzmi nasza Konferencja, która przyciągnie ponad 150 przedsiębiorców, managerów i specjalistów z całej Polski. 
A wszystko pod wspólnym mianownikiem efektywności i skuteczności w biznesie.

Organizatorem wydarzenia jest przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza, które działa od ponad 12 lat i skupia aktualnie blisko 50 przedsiębiorców.

Jeśli poszukujesz sprawdzonych źródeł wiedzy praktycznej, planujesz strategię uwzględniając odległe perspektywy i nowe trendy, stawiasz na budowanie relacji i poszukiwanie nowych kontaktów, chcesz osobiście poznać Prelegentów i potrzebujesz dawki motywacji i inspiracji do codziennej pracy to to wydarzenie jest dla Ciebie. 

Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji dra Macieja Kaweckiego (sztuczna inteligencja i innowacje), Jakuba Biela (marketing), Rafała Rasmusa (przywództwo), Agnieszki Soińskiej (motywacja) oraz Prelegenta, którego nazwisko poznacie wkrótce (e-commerce).

A wszystko to w atmosferze przedsiębiorczości, otwartości i networkingu. Wydarzenie odbędzie się w klimatycznej Fabryce Lloyda w Bydgoszczy, której przestrzeń przygotowana będzie do networkingu i pozyskiwania nowych kontaktów. 

Na Konferencji uzyskasz:

   nowatorską wiedzę autorytetów w danej dziedzinie
   możliwość bezpośredniego kontaktu z Prelegentami i zadawania im pytań
   inspirację i motywację do patrzenia szerzej i dalej
   możliwość rozszerzenia perspektywy i dostrzeżenia możliwości rozwoju swojej firmy
   możliwość przebywania w środowisku wspierającym przedsiębiorczość i przedsiębiorców
   zastrzyk energii do działania 
   wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i specjalistami