Agnieszka Soińska (Kowalczyk)

Kajakarka – wielokrotnie utytułowana reprezentantka Polski. W swojej karierze zdobyła wiele złotych, srebrnych i brązowych medali. Do najważniejszych osiągnięć należą: 3x złoto, 1x srebro i 1x brąz na Akademickich Mistrzostwach Świata, 2x złoto i 3x brąz na Mistrzostwach Europy, 4x złoto, 6x srebro i 7x brąz w zawodach o Puchar Świata oraz zdobycie kilkudziesięciu medali na Mistrzostwach Polski.

Obecnie jest przedsiębiorcą i spełnia się jako trenerka. Instruktorka narciarstwa zjazdowego, instruktorka pływania, ratowniczka WOPR, nauczycielka wychowania fizycznego i animatorka czasu wolnego. Jej misją jest zmieniać ludziom ich sposób myślenia na taki, który pozwoli im nie tylko czuć się zdrowo, ale przede wszystkim prowadzić zdrowy styl życia. Pomaga im osiągać cele zarówno sportowe, jak i w wielu innych sferach życia.

A prywatnie jest żoną i matką trójki energicznych dzieci, którym od początku przekazuje swoje wartości i aktywnie kształci w nich nawyki zdrowego życia. Uwielbia czytać książki z dziedziny rozwoju osobistego, pić kawę i śmiać się.

Temat prelekcji: 
Czy potrzebna jest motywacja żeby wygrać?

  KUP BILET